Kızıltepe Kasaplar Çarşısı köpüklü suyla yıkandı

Kızıltepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çarşı merkezinde bulunan cadde ve sokakları köpüklü su ile yıkama çalışmalarını sürdürüyor. Kızıltepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Kasaplar Çarşısı’nda başlattığı sabunlu su ile cadde ve sokakları yıkama çalışmalarını periyodik aralıklarla sürdürüyor. Belediyenin iki birim müdürünün de gözetiminde gerçekleştirilen temizlik çalışmalarını yakından takip eden Kızıltepe Kaymakamı..

Kızıltepe Kasaplar Çarşısı köpüklü suyla yıkandı

Kızıltepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çarşı merkezinde bulunan cadde ve sokakları köpüklü su ile yıkama çalışmalarını sürdürüyor.

Kızıltepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Kasaplar Çarşısı’nda başlattığı sabunlu su ile cadde ve sokakları yıkama çalışmalarını periyodik aralıklarla sürdürüyor.

Belediyenin iki birim müdürünün de gözetiminde gerçekleştirilen temizlik çalışmalarını yakından takip eden Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, şehrin temizliğine önem verdiklerini, cadde ve sokakları köpüklü su ile yıkamaya devam edeceklerini ifade etti.