İnzar Dergisi Mayıs 2021 Sayısı Çıktı

Allah (cc) insanı yeryüzündeki halifesi olarak yarattı ve onu gerekli tüm donanımlarla donattı, üstünlüğünü tüm mahlukata gösterip kabul ettirdi. Yeryüzünü imar vazifesi Allahu Tealanın direktifleri ile hareket eden gerçek halifelerin kontrolüne girdiğinde hem zamanın hem de mekanın saadetle dolduğu tarihi bir vakıadır. Ama heva ve heveslerinin ardına verenlerin kontrolüne geçtiğinde insanlığın nasıl da helake sürüklendiğine hepimiz şahitlik ediyoruz. Derginiz inzar bu ay Allah’ın yeryüzü halifeliğinin hakikatini ele alıyor. Dr. Abdulkadir Turan halifenin sahip olması gereken... The post İnzar Dergisi Mayıs 2021 Sayısı Çıktı first appeared on İNZAR DERGİSİ.

İnzar Dergisi Mayıs 2021 Sayısı Çıktı

Allah (cc) insanı yeryüzündeki halifesi olarak yarattı ve onu gerekli tüm donanımlarla donattı, üstünlüğünü tüm mahlukata gösterip kabul ettirdi.

Yeryüzünü imar vazifesi Allahu Tealanın direktifleri ile hareket eden gerçek halifelerin kontrolüne girdiğinde hem zamanın hem de mekanın saadetle dolduğu tarihi bir vakıadır. Ama heva ve heveslerinin ardına verenlerin kontrolüne geçtiğinde insanlığın nasıl da helake sürüklendiğine hepimiz şahitlik ediyoruz.

Derginiz inzar bu ay Allah’ın yeryüzü halifeliğinin hakikatini ele alıyor. Dr. Abdulkadir Turan halifenin sahip olması gereken donanımı işlerken, Mehmet Şenlik halifenin görev ve sorumluluklarını özetliyor.

The post İnzar Dergisi Mayıs 2021 Sayısı Çıktı first appeared on İNZAR DERGİSİ.