İnzar Dergisi Eylül Sayısı Çıktı!

Bir buçuk seneye yakın pandemiden dolayı eğitim-öğretimden uzak kalan öğrenciler tekrar okula başlarken tüm insanlık ve özellikle çoluk çocuğumuzun eğitim ve öğretimi için Dergimiz İnzar “BU SEZON DİĞER SEZONLARDAN BİRAZ AYRICALIKLI OLMALI” diyerek eğitim-öğretim konusunu detaylı bir şekilde ele aldı. Her ay birbirinden önemli konu ve içeriklerle sizlere misafir olmaya devam eden dergimiz İnzar bu ay da; Dr. Abdulkadir Turan’ın  “İslam Eğitim Sisteminin Yetiştirmek İstediği İnsan Profili: İnsan-I Kâmil” Mehmet Ali Gönül’ün “İlmin Kapısı Hz.... The post İnzar Dergisi Eylül Sayısı Çıktı! first appeared on İNZAR DERGİSİ.

İnzar Dergisi Eylül Sayısı Çıktı!

Bir buçuk seneye yakın pandemiden dolayı eğitim-öğretimden uzak kalan öğrenciler tekrar okula başlarken tüm insanlık ve özellikle çoluk çocuğumuzun eğitim ve öğretimi için Dergimiz İnzar “BU SEZON DİĞER SEZONLARDAN BİRAZ AYRICALIKLI OLMALI” diyerek eğitim-öğretim konusunu detaylı bir şekilde ele aldı.

Her ay birbirinden önemli konu ve içeriklerle sizlere misafir olmaya devam eden dergimiz İnzar bu ay da;

Dr. Abdulkadir Turan’ın  “İslam Eğitim Sisteminin Yetiştirmek İstediği İnsan Profili: İnsan-I Kâmil”

Mehmet Ali Gönül’ün “İlmin Kapısı Hz. Ali (radiyallahu anh)”

Mehmet Şenlik’in “İslamî İlimlerde Yeni Bir Tasnif Mümkün mü?”

Siracettin Aslan’ın “İnsan ve Çevresel Ortam Üzerine”

Mehmet Akif İkbal’ın “Mutluluk için Mücadelede Düğmesi Kontrolümüzde Olsun”

Prof. Muhammed Şevki Aydın hocamızla “Eğitim” konulu röportajı ile yazarlarımızın birbirinden önemli diğer yazı ve makaleleriyle sizleri dergimiz İnzar ile baş başa bırakıyoruz.

The post İnzar Dergisi Eylül Sayısı Çıktı! first appeared on İNZAR DERGİSİ.