Artuklu Belediyesi'nden online borç sorgulama-ödeme dönemi başladı

Mardin Artuklu Belediyesi, web portalı üzerinden borç sorgulama ve online olarak borcunu ödeme kolaylığını sağlamak adına e-Belediye'yi halkın erişimine açtı.7

Artuklu Belediyesi'nden online borç sorgulama-ödeme dönemi başladı


Mardin Artuklu Belediyesi, e-Belediye internet sayfasını hizmete soktuklarını belirterek (www.artuklu.bel.tr) web portalı üzerinden borç sorgulama ve online olarak borcunu ödeme kolaylığını sağlamak adına vatandaşların erişimine açtığını duyurdu.

Artukluluların, e-Devlet şifresi ile sisteme giriş yapıp tüm işlemlerini internet üzerinden kolayca gerçekleştirebileceğini ifade eden Artuklu İlçe Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, "Mardinlilere e-Belediye internet sayfasından vergi borcunu sorgulama ve online olarak borcunu ödeme kolaylığı sağlandı. Vatandaşlara, belediyeye gelmeden işlemlerini daha etkin, pratik ve hızlı biçimde internet üzerinden yapabilmesine olanak sağlayan e-Belediye sayfası, birçok hizmeti beraberinde sunuyor. Artuklu Belediyesi, olarak teknolojinin ve internetin bütün imkânlarını kullanarak vatandaşın hizmetine sunuyoruz." dedi. (İLKHA)