AK Partili Belediye Başkanından esnafa hakaret AK Partili Belediye Başkanından esnafa hakaret

Midyat'ta, dün yağış sonrası işyerleri su basan esnafın, altyapı yetersizliğine yönelik eleştirilerine cevap veren Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, ağza alınmayacak hakaretlerde bulundu.

Aynı gün, restorasyonu tamamlanan çarşıda incelemelerde bulunan AK Partili Belediye Başkanı Nasıroğlu’na, haber çalışması için orada bulunan İLKHA muhabiri, esnafın şikayetlerini iletmek istedi.

"Esnaf, su nedeniyle bize şikayetlerde bulunuyor. Bunun için bir çözüm öneriniz var mı?" diye soran İLKHA muhabirine, kameranın kayıtta olduğundan habersiz cevap veren Nasıroğlu, "Sel oldu peki, kimsenin dükkanına bir şey girdi mi?" diye karşılık verdi.

Muhabirin, "Kanalizasyon suyu girdiğini ifade ediyorlar" cevabına karşılık Nasıroğlu, "Tamam, size ne? Gidin MARSU'ya söyleyin. Hangi p…nk demişse söyle gitsin MARSU'ya. Bizimle ilgisi yok. O, k…t oğlu k…t, o…çocuğu her gün aynı şeyi söylüyor. Gitsin MARSU'ya." şeklinde hakaretlerde bulundu.

İLKHA muhabirinin ısrarla "Sizin bir çözüm öneriniz var mı?" sorusuna Nasıroğlu, "Benim hiçbir çözüm önerim yok. Ben, kendi kendime bir şeyler yapıyorum. Oranın kanalizasyonunu değiştireceğim." diye karşılık verdi.

Dün, Kuyumcular Çarşısı esnafı, altyapı yetersizliği nedeniyle oluşan koku ve su taşkını nedeniyle yetkililere tepki göstermiş ve "En ufak bir yağmurda esnafın dükkânlarını su basıyor. Üstelik alt yapı yetersizliği nedeniyle lağım suları şehrin içine akıyor ve kötü bir kokuya neden oluyor. Bu sorunu defalarca bildirmemize rağmen kalıcı bir çözüm getirilmedi. Bir boruyla bu iş çözülmez. Bu konuda sayın valimizden, belediyeden ve MARSU’dan kalıcı bir çözüm getirmelerini istiyoruz." ifadelerini kullanmıştı. (İLKHA)

Esnaftan altyapı yetersizliği tepkisi


 

Kategori: Genel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-