HÜDA PAR’dan Saadet Partisi’ne ziyaret HÜDA PAR’dan Saadet Partisi’ne ziyaret

HÜDA PAR Mardin İl Başkanlığı, kurum ziyaretleri kapsamında, Saadet Partisi Mardin İl Başkanlığını ziyaret etti.

Ziyarete HÜDA PAR Mardin İl Başkanı Burhan Aydın, İl Başkan Yardımcı Cemal Yalçın, Mardin milletvekili aday adayları Mahmut Kılınç ve Mahsum Tunç katıldı.

Saadet Partisi İl Başkanlığında gerçekleşen ziyarette, HÜDA PAR heyetini Saadet Partisi İl Başkanı Ahmet İletmiş ve yönetimi karşıladı.

Ziyarette, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri yanı sıra Mardin ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

HÜDA PAR Mardin İl Başkanı Burhan Aydın, kardeşlik çerçevesinde bütün partileri ziyaret ettiklerini ve oluşturulan kutuplaşmaya karşı böyle bir çalışma yürüttüklerini belirtti.

HÜDA PAR Mardin Milletvekili aday adayı Mahmut Kılınç ise 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde, seçime girecek tüm siyasi partilere başarılar diledi.

Saadet Partisi Mardin İl Başkanı Ahmet İletmiş ise ziyaretten çok memnun kaldıklarını ve daha çok bir araya gelmenin önemine değinerek, 24 Haziran’daki seçimlerde HÜDA PAR’a da başarılar diledi. (M. Salih Keskin – İLKHA)


 

Kategori: Siyaset
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-