USD 5.2957000732422 EUR 6.0644001960754 GBP 6.7548999786377 Gram altın Cumhuriyet Altını Gümüş ONS 1278.9599609375 Yarım Altın

Akşam:17:44 Yatsı:18:59
17 °C

HÜDA PAR dan basın mensuplarına ziyaret

HÜDA PAR dan basın mensuplarına ziyaret

HÜDA PAR Midyat ilçe Başkanlığından bir heyet 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Midyat’ta görev yapan basın mensuplarını ziyaret etti.

HÜDA PAR Midyat İlçe Başkanlığından bir heyet 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Midyat’ta görev yapan İLKHA muhabiri ve Doğru Medya Midyat Temsilcisi Süleyman Tunç ile TRT Kürdi Midyat Muhabiri Halis İş’i  ziyaret etti.

İlke Haber Ajansı ve Doğru Medya Temsilciliği bürosunda gerçekleşen ziyarette konuşan HÜDA PAR İlçe Başkanı İsa Altunkaynak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla tüm gazetecileri tebrik ettiğini belirterek, basın mensuplarının çok önemli bir görevi ifa ettiğini söyledi.

Gazetecilerin, toplumun doğru bilgilendirilmesi açısından son derece önemli ve zorlu bir görevi icra ettiklerini belirten Altunkaynak, “Bu meslek, zorluğun yanında gerçekten fedakârlık ve koşuşturma isteyen bir iştir. Önemli olan bu işi yapanların adil ve dürüst bir rota izlemeleridir. Bir toplumu veya devleti inşa ve ihya etme görevini üstlenen gazetecilerimize başarılar ve kolaylıklar diliyorum.”dedi

Midyat İLKHA Muhabiri Ve Doğru Medya Temsilcisi Süleyman Tunç ise, HÜDA PAR ‘ın böylesi anlamlı bir günde kendilerine yaptığı ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Tunç, “Gazeteciler yılın 365 günü, her zaman işinin başında ve sahadalar. Bizler mensubu olduğumuz basınkuruluşumuz İlke  Haber Ajansı ve Doğru Medya grubu temsilcisi olarak halkımıza en doğru, haktan yana, kaliteli haberler vermek için uğraş veriyoruz. Bizler halkımızın maddi ve manevi sorunlarını dile getirmek için bu görevi ifa ediyoruz. STK, siyasi parti ve kurum amirlerinden istirhamımız yaptığımız haberlerin takipçisi olmalarıdır. Bizleri aracı olarak gören vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermeleri konusunda yardımcı olmalarını istiyoruz. Çünkü derdini ,meramını direk olarak kurum amirleri ile paylaşamayan vatandaşlarımız gazetecileri aracı kılarak dertlerini anlatmaktadırlar.” dedi.

Ziyaret karşılıklı temennilerle sona erdi. (İLKHA)