Sağanak yağışın ardından Nusaybin’de yolar çöktü Sağanak yağışın ardından Nusaybin’de yolar çöktü

Haberin galerisi için tıklayın!

Mardin’in Nusaybin ilçesi Gırnavas  mahallesinde  meydana gelen Sağanak  yağışın ardından  yolar çöktü. Çöken yollarda meydana gen çukurlara  araçlar düştü

altyapı nedeniyle kazılan yolların toprağı sokaklarda bırakılmasından dolayı meydana geldiğini söyleyen Gırnavas Mahalle Muhtarı Dursun Çetin Kış geldi en hafif yağışta yollarımız çamurdan geçilmiyor artık dedi

Çetin ; Gırnavas mahallemizde altyapı nedeniyle kazılan yolların toprağı sokaklarda bırakıldı.

Yağmur yağınca yollarımız çamura döndü.  Kış geldi en hafif yağışta yollarımız çamurdan geçilmiyor. Yolların bazı bölümleri çöküp araçlar o çukurlara düşüyor.

Çocuklarımız okula gidince ayakkabılarına bulaşan bir kilo çamurla sınıflara girmek zorunda kalıyor. Okuldan  Eve dönen çocuklar aynı şekilde çamurlu ayakkabılarla eve gelince üstü de çamur oluyor. Anladığımız gibi her çamurla çamur ile mücadele ediyoruz. ’dedi. Çetin, yetkililerden biran önce yağmur yağmadan bu sokaklarımızın yapılmasını istiyoruz”

Öte yanda ilçenin bir çok sokağında altyapı nedeniyle kazıldı. Toprak yola dönen yolar  çamurdan geçilmiyor. Vatandaşlar, yetkililerden biran ölçe bu çamurlu yolların yapılmasını istedi.(İLKHA)

 

 
  • Sağanak yağışın ardından Nusaybin’de yolar çöktü

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

Kategori:
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-