“HÜDA PAR’dan seçim konvoyu” “HÜDA PAR’dan seçim konvoyu”

HÜDA PAR Mardin milletvekili adayları Mahmut Kılınç ile İsmail Sezgin, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında kalabalık bir araç konvoyuyla Artuklu, Kızıltepe, Derik ve Mazıdağı ilçe merkezleri ile köylerinde halkı selamladı.   

Halkın yoğun ilgi gösterdiği HÜDA PAR konvoyu, yol güzergâhında bulunan ilçe ve köylerdeki vatandaşları selamladı.

Konuya ilişkin gazetecilere açıklamada bulunan HÜDA PAR Mardin Milletvekili Adayı Mahmut Kılınç, konvoya eşlik eden tüm katılımcılara teşekkür ederek, 24 Haziran öncesi her kesin daha fazla gayret göstermesi çağrısında bulundu.

Milletvekili adayı Kılınç, “24 Haziran Pazar günü yapılacak genel seçim çalışmaları kapsamında bugün il ve ilçe teşkilatlarımız, üye ve gönüldaşlarımızla birlikte konvoy şeklinde geniş bir tur attık. İlk önce Artuklu ilçemizin Ortaköy, Gökçe, Kumlu, Elbeyli ve diğer bazı köyleri konvoy eşliğinde ziyaret ettik. Ardından Kızıltepe, Derik ve Mazıdağı ilçelerimizi konvoy eşliğinde ziyaret ettik. Yolda karşılaştığımız ya da gittiğimiz köylerde yoğun bir teveccüh vardı. 24 Haziran 2018 seçimleri kapsamında HÜDA PAR’a bölge halkı tarafından büyük bir teveccüh var. Bizde bu yoğun teveccühe karşı inşallah meclise gittiğimizde halkımızı mahcup etmeyeceğiz ve aramızda duvar örmeyeceğiz. Konvoya katılan üyelerimiz ve gönüldaşlarımız olmak üzere tüm katılımcılara partim adına herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tüm kardeşlerime şunu söylüyorum; daha fazla gayret göstereceğiz ve inşallah umuyoruz ki 25 Haziran sabahı HÜDA PAR’ın zaferini konvoy eşliğinde kutlayacağız.” diye konuştu. (Mehmet Aslan-İLKHA)
 

Kategori:
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-